Santerra - Tynk gliniany maszynowy 06 25kg
search
  • Santerra - Tynk gliniany maszynowy 06 25kg
  • Santerra - Tynk gliniany maszynowy 06 25kg

Santerra - Tynk gliniany maszynowy 06 25kg

  • 1.1.05
55,42 zł
Brutto Wysyłka do 10 dni
Ilość

Szczegóły produktu

Został on zaprojektowany jako alternatywa dla maszynowych tynków cementowo-wapiennych oraz gipsowych. Do jego aplikacji używa się tych samych agregatów tynkarskich oraz narzędzi a proces obróbki jest taki sam jak w przypadku tynku cementowo-wapiennego. Tynk gliniany maszynowy Santerra wyróżnia się natomiast na tle pozostałych rodzajów tynku swoim składem, który zawiera wyłącznie naturalne materiały. Nasz tynk maszynowy z powodzeniem mogą stosować ekipy tynkarskie, które z tynkami glinianymi nie miały nigdy do czynienia.

✔ APLIKACJA NA WSZYSTKIE PODŁOŻA STOSOWANE OBECNIE W BUDOWNICTWIE

Tynk gliniany maszynowy może być z powodzeniem nakładany na wszystkie konstrukcje murowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym, takie jak cegła pełna, pustak ceramiczny, silikaty, beton komórkowy, żelbet itp. Przygotowanie podłoża jest identyczne jak dla tynku cementowo-wapiennego.

✔ SKŁAD

Tynk gliniany maszynowy zawiera w swoim składzie wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Nie zawiera natomiast cementów, pyłów, dodatków chemicznych, stabilizatorów, odpadów z procesów przemysłowych.

✔ NEUTRALNY DLA CZŁOWIEKA

Naturalny tynk gliniany nie powoduje negatywnego wpływu na organizm człowieka. Podczas użytkowania nie uwalnia żadnych substancji, które mogłyby zaszkodzić człowiekowi.

✔ JEST ELEMENTEM NATURALNEGO SYSTEMU

Tynki gliniane wraz z naturalnymi farbami glinianymi tworzą spójny system do wykończenia wnętrz. Wszystkie elementy maja naturalny skład oraz są otwarte dyfuzyjnie, więc nie blokują migracji pary wodnej

✔ BIODEGRADOWALNY

Tynk gliniany maszynowy po usunięciu ze ścian może zostać ponownie użyty. nawet gdyby tak się nie stało nie stanie się odpadem, który należy zutylizować.

✔ BEZPIECZNY W UŻYCIU

Nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych więc nie wymaga stosowania przez pracowników specjalnych środków ochrony osobistej. Nie posiada również nieprzyjemnego zapachu.

1.1.05
562 Przedmioty

Opis

Skład
Glina biała
Metyloceluloza
Mieszanka kruszyw o uziarnieniu do 0,6 mm
Opakowanie
Worek papierowy 25 kg

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.