Dostawy i płatności

Wysyłkę produktów zakupionych w Sklepie realizujemy poprzez korzystanie z usług firm zewnętrznych:

  • FedEx, DHL, DPD - w przypadku przesyłek w wadze do 30 kg (waga pojedynczej paczki)
  • JasFBG - w przypadku przesyłek paletowych
  • InPost - w przypadku wysyłki do paczkomatu

Staramy się aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, zazwyczaj potrzebujemy na to 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Informację o planowanym czasie realizacji Twojego zamówienia otrzymasz zawsze na stronie produktu. Może zdarzyć się jednak, że ze względu na dużą liczbę zamówień, czas realizacji ulegnie wydłużeniu, do maksymalnie 14 dni roboczych. W tej sytuacji na bieżąco informujemy o postępie realizacji zamówień. Podobna sytuacja może mieć miejsce w przypadku produktów, których nie mamy na magazynie i musimy je sprowadzić na zamówienie. Wydłuża to czasami proces zamówienia o kilka dodatkowych dni.

Pakowanie

Wszystkie przesyłki staramy się zapakować w taki sposób, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Jeśli zauważysz podczas odbioru, że przesyłka jest uszkodzona, zrób dokumentację zdjęciową oraz poinformuj nas niezwłocznie.

Płatności

Płatności w naszym Sklepie obsługiwane są przez System płatności online - paynow. Obsługiwane metody płatności możesz sprawdzić na https://www.paynow.pl/#payment_methods.